náhled

O společnosti

Společnost POLANSKÝ GROUP a.s. byla založena v roce 2006.
Sídlo má v Říčanech (u Prahy) a technické zázemí v Praze, Berouně a Písku. Její hlavní pole působnosti je tedy v Praze, Středočeském kraji a Jihočeském kraji. Není ale výjimkou, že realizuje zakázky po celém území naší republiky, v současné době především v Plzeňském a Ústeckém kraji. V minulých letech prováděla stavby i na Slovensku a podílela se dokonce na zajištění zakázky, jejímž předmětem byl velký rozsah zemních prací, v Bulharsku.

Společnost je úzce propojena na stavební firmu Lubomír Polanský, se kterou významně spolupracuje. Obě firmy se zaměřují především na realizaci zemních prací a demolic prováděných stavební mechanizací.

Hlavními přednostmi společnosti jsou:

  • velká vybavenost širokou škálou stavební mechanizace, především pro zemní práce a demolice
  • schopnost realizovat velký objem zemních prací a demolic v krátkém časovém období
  • bohaté zkušenosti v oboru, který je hlavním předmětem její činnosti (což vyžaduje velkou dávku kreativity, protože demolice a zemní práce často nejsou projekčně dostatečně zpracovány)
POLANSKÝ GROUP a.s.

Společnost má zaveden integrovaný systém řízení a je držitelem certifikátů dle norem ISO 9001 : 2008, ISO 14001 : 2004 a BS OHSAS 18001 : 2007.

Neustále pracujeme na zdokonalování své činnosti, abychom každému zákazníkovi mohli nabídnout takové řešení zakázky, které by co nejlépe splňovalo jeho požadavky.

Napište nám

Napište nám

Jméno: 
E-mail: 
Telefon: